repliki zegarków

2021 Luksusowy Rolex GMT-Master „Piwo Korzenne”

Piwo korzenne kojarzy nam się z prostszymi czasami – czasami, kiedy zamiast kostek lodu polewanie napojów napojami. Ale musieliśmy jakoś dorosnąć i na szczęście dla nas dostaliśmy coś równie słodkiego z ramką Rolex GMT Root Beer.
Rolex po raz pierwszy wprowadził GMT-Master w 1954 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata lotniczego na zegarek, który pomagałby pilotom i załogom śledzić czas podczas podróży w wielu strefach czasowych. Rezultatem jest zegarek sportowy, który zawiera 24-godzinną ramkę, która odpowiada wskazówce GMT na tarczy, aby jednocześnie śledzić dwie różne strefy czasowe. Od czasu premiery fałszywy Rolex GMT-Master stał się imponującą kolekcją repliki zegarków noszonych przez wszystkich, od profesjonalnych sportowców i celebrytów po pilotów i personel wojskowy.
Teraz może nie być tak satysfakcjonujący jak napój z dzieciństwa, ale Rolex Root Beer GMT to z pewnością fajny sposób na rozkoszowanie się luksusowym zegarkiem. Mając to na uwadze, prawdopodobnie nie trzeba dodawać, że nie wszyscy się zgadzają. Niektórym entuzjastom Rolex GMT-Master trudno jest zaakceptować ideę brązowego koloru wykraczającego poza skórzany pasek. Jednak dla tych, którzy preferują korzenne ramki Rolex do piwa, te zegarki to prawdziwa gratka.
Kiedy Rolex wypuścił swoją zaktualizowaną ramkę Root Beer Bezel w 2018 roku, naprawdę ożywił podziw kolekcjonerów dla tego wyjątkowego zegarka. Na początek nie widzieliśmy Root Beer GMT od ponad dekady i chociaż nigdy nie był najpopularniejszym modelem GMT wśród kolekcjonerów, doceniono go za wyjątkową estetykę i ślad, jaki pozostawił na kolekcji. Kiedy więc repliki Rolex ponownie wprowadziła ramkę Root Beer Bezel w 2018 roku, wielu było zszokowanych, widząc jej powrót.
Wiemy, że największym i najbardziej godnym uwagi ulepszeniem ramki jest użycie zastrzeżonego materiału ceramicznego Rolex, który marka nazywa Cerachrom. Patrząc na niektóre z wcześniejszych ramek do piwa korzennego wykonanych z aluminium, można zauważyć, że wiele z nich porysowało się i wyblakło na przestrzeni lat. Używając tego nowego, niezwykle trwałego i odpornego na blaknięcie materiału ceramicznego jako ramki, Rolex jest w stanie zapewnić, że te ciepłe kolory pozostaną mniej więcej w nieskończoność. Na uwagę zasługuje również dwukolorowa luneta Root Beer wykonana z ceramiki, ponieważ jest niezwykle trudna do wykonania. Rolex mógł po prostu wybrać całkowicie brązową ramkę Cerachrom, więc wysiłek powrotu do dwukolorowej ramki, ale w bardziej nowoczesnych kolorach i materiałach, jest z pewnością godny uwagi.
Tarcza również otrzymała bardzo potrzebne ulepszenie. Zamiast brązowego rozbłysku, jak poprzednio, tarcza jest błyszcząca, czarna z nałożonymi złotymi znacznikami Everose i wypełniona niebieską świetlistą poświatą Chromalight. To zegarek, który sprawia, że się uśmiechasz, ponieważ brązowy wciąż nie pojawia się na zegarku. Jednak sposób, w jaki łączy się z lakierowaną czarną tarczą i ciepłym 18-karatowym, wiecznie różowym złotem, sprawia, że jest on stylowy i nowoczesny.