Najnowsze Rolex Datejust na zegarki i cuda 2021

Wśród fanfar „zegarków i cudów” i wrzasku o najnowszą stalową Patek Philippe Nautilus, Rolex po cichu zrobił to, co Rolex robi bardzo, bardzo dobrze. Tak, są prośby o więcej od marki, którą znamy i kochamy, ale kiedy korona wydaje się słuchać mas? Rolex to tajemnicza marka zegarków, co jest jednym z powodów, dla których jest najbardziej rozpoznawalną marką zegarków na świecie. Jej wewnętrzne działanie jest tak tajemnicze, że wszystko, co robi marka, niezależnie od tego, czy wydaje się radykalna, czy radykalnie bezpieczna, odbywa się z brawurą, której wszyscy chcielibyśmy mieć.repliki zegarków
Podczas gdy główny nacisk kładziony jest na wydanie żółtego fałszywego modelu Rolex Explorer 2021, ledwo zauważalnej aktualizacji Explorer II i po prostu sensacyjnej tarczy meteorytowej Daytona na pasku Oysterflex, bohater branży, Rolex Datejust otrzymał kilka nowych referencji które są warte omówienia.
Oczywiste jest, że Rolex zyskuje więcej pochwał niż większość marek. Wielu jest bardzo zasłużonych, ale niektórzy czują się jak dym. Jednak znowu marka znalazła się pod ostrzałem ze wszystkich stron za prawie wszystko. Rolex jest nieustannie krytykowany za bycie zbyt konserwatywnym i zbyt poważne traktowanie siebie.
Teraz, w dziwny i nieoczekiwany sposób, Rolex po raz kolejny pokazał swoją gotowość do przeforsowania koperty. Nie, nie jest tak ekscytujący jak nowy model i tak, motyw dłoni jest drukowany, a nie grawerowany ręcznie/laserowo, ale jest zupełnie inny niż wszystko inne w naszej aktualnej męskiej kolekcji. Jest krzykliwy, tak, ale całkiem spokojny. Te modele z pewnością nie będą dla wszystkich, ale jeśli nie staną się gorącymi sprzedawcami, oznacza to przynajmniej, że ci, którzy je lubią, powinni móc je kupić u autoryzowanego dealera w niedalekiej przyszłości.
Jednak kontrowersyjna tarcza dłoni nie jest jedynym wydaniem, jakie widzieliśmy w tym roku, o nie. Pojawił się uroczy żółty Rolesor Datejust z intrygującą żłobkowaną tarczą. Ten zegarek (również 126233) ma przyszły klasyczny wygląd. Podobnie jak pozostałe trzy modele mierzy 36 mm i wygląda jeszcze lepiej. Ten genialnie uniwersalny rozmiar jest zarówno klasyczny, jak i nowoczesny. Tarcza wygląda jak coś, co widziałeś wcześniej na planie Goodfellas lub Pulp Fiction, ale tak nie jest. Jest zupełnie nowy. I wygląda niesamowicie. Gdyby tylko pojawił się na niebiesko…
Niespodzianka! To robi! Chociaż repliki Rolex zapomniała o tym wspomnieć w komunikacie prasowym, istnieje opcja niebieskiej żłobkowanej tarczy. Jest dostępny w białej obudowie Rolesor lub Oystersteel. To bardzo dobra opcja i wcale nie jest taka, jakiej można by się spodziewać. Czy to dzikie? Nie, ale jest to opcja wieloznaczna dla najlepszej nowej oferty Rolex w tym roku.