Twoja znajoma data Rolex Submariner

repliki zegarkówJak można się spodziewać, otrzymujemy nową wersję Submariner Date, która będzie pasować do nowego 41mm No Date Submariner, ale podczas gdy No Date Sub ma tylko czarną tarczę Oystersteel i czarną ramkę, dostępna jest 41mm Submariner Date w siedmiu konfiguracjach, z których dwie są nowością w nowoczesnej klasyce! Oto krótki przegląd całej kolekcji.
Do wszystkich tych referencyjnych modeli Submariner Dates otrzymasz nową 41-milimetrową kopertę, cieńsze wypustki i nieco szerszą bransoletkę. Dostajesz również Calibre 3235, który ma dłuższą 70-godzinną rezerwę chodu i zastrzeżony wychwyt Chronergy, co czyni go poważnym ulepszeniem w stosunku do poprzedniego ruchu. Jeśli ten ruch brzmi znajomo, to dlatego, że jest taki sam, jak w ref. 126600 z datownikiem.126600.
Nowy 41mm Submariner Date całkowicie zastępuje poprzedni model Submariner Date i powinien być dostępny u autoryzowanych dealerów w środę. Bądźmy szczerzy, jeśli chcesz fajnego Submarinera, jesteś teraz naprawdę rozpieszczony. W szczególności zawsze podobał mi się pomysł z niebieską ramką Sub, ale uważałem, że niebieska tarcza to trochę za dużo. Krzyczy też „patrz na mnie, mam na sobie biało-złoty Submariner” i nie sądzę, że ta nowa, bardziej subtelna wersja będzie. Mimo wagi repliki zegarków byłby to mój wybór. To powiedziawszy, Kermit może być częścią serii entuzjastów, ale poczekam, aby zobaczyć, co ludzie mówią w komentarzach i narysuję tam twardą linię.
To, co uważam za bardzo interesujące, to fakt, że nowa linia Submariner jest dość częściowa w stosunku do modelu Submariner Date. Tylko całkowicie czarna wersja jest dostępna bez daty, podczas gdy pozostałe osiem modeli ma tę dodatkową komplikację. Tak było przez jakiś czas, ale podkreśla to, że bezdatkowy Sub jest w dużej mierze czystym zegarkiem, hołdem złożonym początkom Submarinera i jego bezsensownej tradycji zegarmistrzowskiej. Z drugiej strony Submariner Date jest bardziej praktyczną opcją do nurkowania na biurku, a Submariner z metalu szlachetnego zawsze miał okienko daty i cyklopa. Wygląda na to, że podczas gdy niektóre rzeczy uległy zmianie w Submarinerze, inne pozostały bez zmian.