Oficjalny przewodnik po stylach Rolex Spring Fashion 2021

Kolory tego Milgaussa 116400GV przywodzą na myśl wiosnę, prawda? Ta ikoniczna zielono-niebieska tarcza repliki zegarkówjest równoważona przez zabawną, lśniącą pomarańczową wskazówkę sekundową w kształcie błyskawicy, która sprawia, że wygląda jak jajko wielkanocne – w najlepszy możliwy sposób. Ponadto często pomijany Rolex Milgauss cieszy się ostatnio coraz większym zainteresowaniem, co z łatwością czyni go najfajniejszym nowym zegarkiem „IT” w Twojej kolekcji. Załóż te obcisłe buty, a odwrócisz głowę
Naprawdę nie ma bardziej odpowiedniego zegarka na wiosnę niż całkowicie zielony Rolex Hulk, prawda? Ten szmaragdowy zegarek do nurkowania natychmiast przypomina o wszystkich liściach, kwiatach i trawie wyrastających tej wiosny – pomyśl o tym, jaki jest ładny, a nie o wszystkich pracach trawnikowych, które się z nim wiążą. Poza tym Submariner Hulk 116610LV to wspaniały zegarek kolekcjonerski. Ma nie tylko jasnozieloną tarczę słoneczną i pasującą ramkę Cerachrom, ale został ulepszony dzięki szerszym występom, większym osłonom korony i całkowicie przeprojektowanej bransoletce z solidnych ogniw, która zapewnia mocniejsze wyczucie nadgarstka. Na pewno będziesz chciał wejść w to na wiosnę.
Złoty jak słońce i niebieski jak wiosenne niebo, ten 18-karatowy żółty i niebieski ceramiczny Yacht-Master II 116688 jest lustrzanym odbiciem pięknej pogody, która nas otacza. Poza tym będzie pięknie się ubierać w lato, kiedy zaczniesz przechodzić od wieczorów na łodzi w porcie do letnich zachodów słońca i kolacji przy świecach. Ten zegarek nie tylko będzie wyglądał wspaniale, ale i sportowo z całym Twoim wiosennym strojem, ale jego wodoodporność i zwykła wytrzymałość oznaczają, że będzie służył przez wiele lat.
Idealny odcień słonecznego różu, ten Everose repliki Rolex Day-Date jest najlepszym wiosennym dodatkiem. I nawet jeśli jego kolor sprawia, że idealnie nadaje się na początek nowego sezonu, ten zegarek nigdy nie wyjdzie z mody. Prezydent Rolex słynie nie tylko z tego, że jest ikoną stylu i wyrafinowania, ale ten zainspirowany stylem vintage stop różowego złota naprawdę nadaje mu ponadczasowy wygląd – taki, który sprawi, że będzie można go łatwo sparować przez cały sezon. Jeśli kiedykolwiek była wymówka, aby w końcu dodać Day-Date President do swojej kolekcji, to jest to niezwykłe i uderzające odniesienie.
Nie potrzebujesz wymówki, aby dodać do swojej kolekcji klasycznego zegarka Rolex GMT-Master – znasz już niesamowitą wartość tych starodawnych zegarków. Ale jeśli jest jakiś powód, aby go teraz kupić, to rzadka magenta oprawka GMT-Master 1675. Kiedyś czerwono-niebieska obwódka „Pepsi” wyblakła do błękitu i fuksji, idealna na wiosnę, gdy jest noszona z nowymi ubraniami w jaskrawych kolorach. Lepiej wyjmij go teraz, zanim znajdziesz kogoś innego, kto będzie go nosił tej wiosny.