repliki zegarków

Aktualności na temat TAG Heuer Aquaracer automatic

Podczas gdy ostatnie kilka lat w TAG Heuer było wspaniale zainwestowane w historyczne modele, takie jak Autavia i Monaco, ich najnowsze stwierdzenia dodają letniego charakteru do szeregów Aquaracera. Dzięki dwóm nowym modelom z napędem Calibre 5 z ramkami z efektem szylkretowej skorupy jest to niewielka zmiana, która zapewnia lśniący cios na patio, baseny i nie tylko. Oferując niebieską i czerwono-czarną paletę kolorów, te 43-milimetrowe automatyczne dozowniki mają ramki z kolorowymi żywicami, naśladując migające światła i bogate, klasyczne odcienie szylkretowe.
Biorąc pod uwagę ogólne wykorzystanie materiału i wpływ na okulary przeciwsłoneczne, wydaje się to oczywiste, mimo że repliki TAG Heuer po raz pierwszy użył tego materiału. Chociaż osobiście podoba mi się rozmiar i obecność 41 mm Aquaracer, te 43 mm modele mają bardzo podobną estetykę i, przynajmniej na podstawie zdjęć prasowych, bardzo podoba mi się dodatkowy kolor i olśniewający blask tych nowych ramek. Szylkret w cudowny sposób bawi się światłem i chociaż czerwień jest prawdopodobnie bliższa odcieniom okularów przeciwsłonecznych, które wielu z nas zna, niebieski jest całkowicie moim ulubionym z tych dwóch.
Niebieska wersja jest dopasowana do niebieskiej szczotkowanej tarczy z nałożonymi indeksami i dużą ilością Super-LumiNova, gdy w końcu zachodzi słońce. W przypadku czerwonej ramki widzimy czarną tarczę z promieniami słonecznymi, a oba modele mają płaskie antyrefleksyjne szafirowe kryształy, wodoodporność 300 metrów i są wyposażone w dopasowany kolorystycznie gumowy pasek z wzorem imitującym powierzchnię paska ze skóry aligatora. Chociaż prawdopodobnie wybrałbym bardziej podstawowy pasek, guma ma wiele sensu w przypadku tak modnego i sportowego projektu dla nurków.
W przypadku obu wersji cena katalogowa wynosi 2700 USD, czyli kilkaset dolarów więcej niż podobny Aquaracer ze stalową lunetą i około 60 USD mniej niż ten z ceramiczną lunetą. nowe Aquaracery oferują wyjątkowe, zabawne efekty dla tych, którzy nigdy nie pozwalają, aby ich psie dni uciekły.