Najpopularniejsze zegarki Rolex Cellini

Datejust jest powszechnie uważany za esencję zegarków Rolex i jest najlepiej sprzedającym się modelemrepliki zegarków repliki zegarków marki wszech czasów. Rolex Datejust, któremu przypisuje się pierwsze ustanowienie standardu wyświetlania kalendarzy w najlepszych repliki zegarków, stał się podstawą w branży i jednym z fundamentów katalogu marki. W 1957 roku Rolex wprowadził kolekcję Lady-Datejust, która charakteryzowała się tą samą kultową stylistyką i legendarną wydajnością, ale w mniejszym rozmiarze koperty, idealnie nadającej się dla tych, którzy chcieli mieć Rolex Bardziej kompaktową wersję kultowego zegarka z datownikiem dla kobiet.
69173 to dwukolorowa wersja Rolex Lady-Datejust, która łączy stal nierdzewną i 18-karatowe żółte złoto, tworząc wytrzymały i luksusowy zegarek repliki, który można nosić codziennie lub z prawie każdym strojem, nie wyglądając ani trochę nie na miejscu. Wszechstronny i ponadczasowy model 69173 doskonale nadaje się do noszenia na co dzień i kosztuje ułamek ceny jego bardziej nowoczesnego rodzeństwa Lady-Datejust.
Rolex Cellini to dedykowana linia formalnych zegarków marki i jest to najbardziej pomijana kolekcja w całym katalogu Rolex. Wykonane wyłącznie z litego złota lub platyny, zegarki Rolex Cellini są wodoodporne, co zapewnia wysoce wyrafinowaną stylizację i bez wysiłku wsuwają się w rękawy koszuli, dzięki czemu są idealnym zegarkiem wieczorowym do noszenia na co dzień. Chociaż ich obudowy z metali szlachetnych oznaczają, że nie są tanie, gdy są kupowane na poziomie detalicznym, fakt, że zegarki Cellini są często pomijane, oznacza, że są one w rzeczywistości jednym z najtańszych zegarków Rolex do kupienia na rynku używanych.
Jednym z powodów, dla których linia Rolex Cellini była historycznie pomijana, jest to, że wiele jej projektów jest zbyt niekonwencjonalnych dla ogółu społeczeństwa. W zależności od twoich preferencji estetycznych, może to być jeszcze większy bonus, ponieważ w starszych katalogach Rolexa jest kilka naprawdę fajnych modeli Cellini, a inni kupujący mają dla nich znacznie mniejszą konkurencję niż w przypadku zakupu którejkolwiek ze stali nierdzewnej tej marki. modele sportowe.
Model Reference 5115 to jednak bardziej tradycyjny model Rolex Cellini w połączeniu z ultracienkim okrągłym, ultracienkim etui wykonanym z litego 18-karatowego złota, odpornym na zarysowania szafirowym kryształem i ręcznie nakręcanym mechanizmem mechanicznym. Wyrafinowany i elegancki zegarek formalny Rolex Cellini 5115 jest wyposażony w czarny skórzany pasek i dopasowaną 18-karatową złotą sprzączkę. Ponieważ ceny Rolex rosną z roku na rok, nadal możesz kupić zegarek Rolex z litego złota za zaledwie kilka tysięcy dolarów, co jest nieco kuszące.