repliki zegarków

Zegarki Rolex Daytona 116500LN to najlepszy wybór na Dzień Ojca

Biorąc pod uwagę jego stałą pozycję na szczycie piramidy Rolex i wspaniałe wyniki aukcji na rynku zegarków antycznych, Rolex Daytona jest absolutnie oczywistą potencjalną marką zegarków, kiedy powinien znaleźć się na Twoim radarze w ten Dzień Ojca.
Wszyscy pamiętamy wspaniałą fanfarę, która pojawiła się wraz z pierwszą ceramiczną ramką Daytona ze stali nierdzewnej – numer referencyjny 116500 – i chociaż zegarek został wydany kilka lat temu, modele te pozostają właściwym problemem do wyśledzenia, z wieloletnim listy oczekujących obecne u sprzedawców detalicznych na całym świecie. Równie atrakcyjna jak ceramiczna luneta, nadal mamy słabość do stalowej obudowy Daytona 116520, która ma dopasowaną grawerowaną stalową lunetę.repliki zegarków repliki zegarków
Proporcje współczesnej Daytona pozostały w dużej mierze niezmienione od czasu, gdy model przeszedł na samozwijający się kaliber w 1988 roku. Koperta 40 mm, zakręcane przyciski i wyraźne osłony koron, w połączeniu z prostym 3-rejestrowym układem chronografu zapewniają, że Daytona pozostaje natychmiast rozpoznawalny przez każdego szanującego się miłośnika zegarków. Podobnie jak Explorer II, Daytona została zaprojektowana tak, aby z łatwością poruszać się z dnia na noc iz sali konferencyjnej na plażę, a biorąc pod uwagę ich zdolność do zachowania wartości i docenienia, są jedną z najmądrzejszych inwestycji w świecie zegarków. teraz.
Aby w pełni wyrazić miłość i wdzięczność, uczyń ten dzień poświęcony tacie wyjątkowym i zaszaleć na zegarku, na który zasługuje! Niezależnie od tego, czy tata interesuje się stalą, złotem, czy kombinacją obu, oto kilka różnych zegarków Rolex, które pasują do każdego gustu. Następnym razem przyjrzymy się bliżej różnym metalowym opcjom dostępnych dla Rolex repliki zegarków i zaproponujemy najlepsze modele Rolex, które można podarować jako prezenty na Dzień Ojca.
Jeśli szukasz dyskretnego i funkcjonalnego luksusu, wybierz Rolexa ze stali nierdzewnej. Męski i wytrzymały, a jednocześnie niezaprzeczalnie luksusowy, oto trzy wybory kultowych zegarków Rolex, wszystkie wykonane ze stali nierdzewnej.