repliki zegarków

Sprawdź tę limitowaną edycję Rolex of Sea King

Cieszymy się, że mamy zegarek z limitowanej edycji upamiętniający wycofanie na emeryturę brytyjskiego helikoptera Sea King używanego przez brytyjskie wojsko w 1969 roku.
Oferujemy Rolex Oyster Perpetual GMT-Master II jako piękny model ze stali nierdzewnej z oryginalną dokumentacją i dokumentacją.
Więc ten zegarek jest nie tylko limitowaną edycją, ale ten konkretny numer referencyjny przeleciał wiele godzin w Sea King, w tym w Arktyce z Marines, na kilku statkach Royal Navy i podczas wojskowych szkoleń górskich w Alpach. Był nawet noszony podczas ponad 100 misji poszukiwawczo-ratowniczych w szkockich górach. Ostatni pozostały Sea King przeszedł na emeryturę w 2018 roku.
Wyprodukowano tylko 123 takie pamiątkowe repliki zegarków, więc mamy szczęście, że mamy jeden w LUXE WATCH. Model ten był dostępny tylko dla czynnych lub emerytowanych członków Sił Zbrojnych, którzy byli związani z tym samolotem.
GMT Master II nie trzeba przedstawiać, ale Sea-King to zegarek z limitowanej edycji napędzany mechanizmem Oyster o stałym ruchu. Pasek Oyster tego zegarka ma zapięcie zabezpieczające Oyster.
Rolex ma również 24-godzinny obrotowy pierścień lunety z czarną ceramiczną wkładką Cerachrom i grawerowany dekiel. Na deklu wygrawerowano wizerunek śmigłowca MK-1, zgrabnie wyryto słowa „Bój się Boga, czcij króla” i „Sea-King since 1969”, a także unikalny numer edycji.
Helikoptery Sea-King – znane w Królewskiej Marynarce Wojennej jako „Kangary” – są „oczami nieba” Marynarki Wojennej od 2002 roku, wyszukując powietrzne zagrożenia dla floty lub podejrzane ruchy na ziemi. Samoloty walczyły we wszystkich brytyjskich konfliktach od 1969 roku, w tym na Falklandach, w Afganistanie i wojnie w Zatoce Perskiej, ale teraz zostały wycofane ze służby.
Były oficer Królewskiej Marynarki Wojennej chciał zamówić kopię zegarka, aby stworzyć historię tego wspaniałego samolotu. Rolexowi spodobał się ten pomysł i kazał go wygrawerować z tyłu zegarka, ale nigdy nie udostępnił go do zakupu ogółowi społeczeństwa.
W 2017 roku Rolex wprowadził zaktualizowaną wersję modelu z ulepszeniami, w tym nową kopertą i szerszymi uszami, dzięki czemu cały zegarek wydaje się większy i cięższy.
Ten pięknie zaprojektowany zegarek jest w pełni wodoodporny do 100 metrów i będzie niezwykle cenny przez lata. Prezentowany jest z oryginalnymi akcesoriami, w tym kartą gwarancyjną i oferowany w niezwykle atrakcyjnym, nienoszonym stanie.